PEEDU LAAGRISUVI 2018 

                                                                   
                                  1)   18.05-20.05      32.KK aktiivilaager - laager lõppenud
                                        05.06-06.06      Klassiekskursioon  8A  lõppenud
                                        06.06-08.06      Tartu Tamme G looduslaager lõppenud 

                                   3)  12.06 - 17.06    Õismäe g, Loo KK, Kuristiku g - vahetus lõppenud                                         
                                                                    
                                   4)  13.06- 22.06      Rakvere ÕM  
- malev lõppenud 
   
                                   5)   17.06- 22.06     Tln Reaalkool 
- vahetus lõppenud 

                                                          6)  22.06- 24.06      Madis&Co- kokkutulek lõppenud 
                                         24.06- 29.06     Nõo Pk- Eliko vahetus lõppenud 
                                         24.06- 29.06     Andres Raja, laager lõppenud
 
                                         26.06- 02.07     Tanel Renter,  Maadlusklubi Aberg -laager lõppenud 
                                         25.06- 07.07     Tallinna Malev- malev lõppenud 

                                          
                               
                                   7)   29.06- 07.07      Mikata Judokool- laager lõppenud 
                                 
                                   8)   02.07- 07.07      Haabneeme kool laager lõppenud
                                                                   
                                         02.07-07.07       Aleks Püünsi- laager lõppenud  
                                         
                                   9)    
07-07- 18-07    KK Viimsi,Tanel Einaste-laager lõppenud  
                                          09.07- 18.08     Võimlemisklubi Graatsia-laager lõppenud 
                                          14.07- 19.07     SK Raesport võrkpall-laager lõppenud 
                                          14.07- 19.07     Saku kergejõustik(Tiiu), Saue kergejõustik(Ester) 
                                                                   
laager lõppenud 

                                         
                                  10) 19.07- 08.08       Tartu noorte töömalev ,malev lõppenud  
                      
                                  10)  18.07-23.07     
   Jüri suurlaager, laager lõppenud 
                                                                      
                                   
                                  11)   18.07-23.07       Järveküla,Peetri-
Marii Rein(Järveküla noortekeskus)
     
                                                                                                         laager lõppenud 

                                   12 )  23.07-29.07     Saku Korvpalliklubi-laagrivahetus lõppenud 
                                           23.07-29.07     Saue Jalgpalliklubi -laagrivahetus lõppenud      

                                           23.07- 28.07    Vaida Põhikool-laagrivahetus lõppenud 
                                                                     
           
                        13)  29.07-03.08     Martti jalgpall -laagrivahetus lõppenud   

                                           29.07-03.08     Remigija kergejõustik -laagrivahetus lõppenud   
                                           29.07-03 .08    Lõuna - Eesti korvpalli festival    
                                                                     -laager lõppenud

                                   14 ) 29.07-03.08      soodustuusikud-laagrivahetus lõppenud
                                                                 
                                         30.07-05.08       pomepoks-laager lõppenud  
                                     
                                   15) 03.08- 08.08     soodustuusikud-laagrivahetus lõppenud 
                                                               

                                   16) 11.08-20.08      SK Mella/Revalsport - laager lõppenud 
                                         08.08-13.08      Aleks Püünsi-laager lõppenud 
                                         08.08-13.08      2-3 klass Mariliina-laager lõppenud 
                                           
                                
                            
                                   17) 18.08-  20.08    Lastekodu lastelaager- laager lõppenud 
                                
                                

                                   
                                        Telefon, 24 h   51 500 58 , uuepeedu@hot.ee